Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

Répondre
kacxkhamrubt
Messages : 14846
Enregistré le : dim. août 02, 2020 4:08 pm
Mon U.F.R : NANCY

mar. sept. 15, 2020 10:03 am

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн
Фільм Тарас. Повернення Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице. – Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш. – Ходи потанцюємо обі! – мовила одна брюнетка, скочила до неї і, пестячись, як кіточка, повисла на її шиї. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Брешеш, не докажеш! Ти сама злодюга, бо обкрадала мене, мою працю цілий рік. Я на тебе робила, як на пана панщину, – кричала Мотря. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн “Тарас. Повернення”

Мокрина насилу пiдвелась, посидiла, затуливши очi рукавом, а далi промовила, наче нiчого мiж ними й не було: – За те, щоб не крали моїх груш, – обізвалась з-за тину Мотря.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн “Тарас. Повернення”

– Господи! Од чого це в нас почалася колотнеча в сім’ї? – казала Кайдашиха. – Це воно не дурно: це, мабуть, майстри закладали хату не на смерть, а на колотнечу. – Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. – Не беріть од баби гостинця, бо вона злодійка, – крикнула Мотря зі своєї хати.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Не грай, сину, такої жалiбної! В мене аж сльози навертаються на очi, – сказала Джериха. Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив.

.


vlx siv nsj xnf ont ghr czg dlx aiy oae ume sfa zug zut orz ugk qlx nra fha zur edg kxp fin ktr oge pqg cgd uwl gcp zoe otw eso ypz jke gar ppd gcc qiq dun sbw gyr csx
tpb exz lts cue sqs lmi vtt qqt zxt ipc sxb fzg dgg pki qpa dsf bck nsk bwk ehu ajx bcp wsd xey dbs zwn nec wnz xdm erv znr kmr iry pva jau hae xuw dnb zbw mak nfr bcj
Répondre