Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

Répondre
Clieda
Mon U.F.R : PARIS KB

mar. sept. 15, 2020 9:55 pm

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Узенька печера розступилась, i перед нею стала страшна здорова печера. Зверху понависало здорове камiння, розпечене й червоне, як гаряче залiзо. Пiд однiєю скелею стояло смоляне озеро. Воно кипiло, як окрiп в чавунi, клекотiло, билося в ключi пiд розпеченою скелею. Серед того озера стояв по пояс в смолi пан Бжозовський, ввесь чорний та обсмалений. На його головi чорнiло волосся, i вся на йому шкура порепалась. Рогатi й хвостатi чорти висiли скрiзь по камiннi, неначе кажанки, i поливали Бжозовського зверху гарячою смолою. Нимидора подивилась на Миколу й побачила його старе, як у дiда, поморщене лице, все облите пекельним червоним свiтом, їй стало дуже страшно. Од духоти, од чаду вона не могла дихать i… прокинулась. Мотря знов ганяла Лаврінових дітей із свого города ломакою, доки груші зовсім не обірвали то Мотрині, то Лаврінові діти. У листах до знайомих Шевченко зазначав, що він написав близько двох десятків повістей. Однак до нас дійшли тексти тільки дев’яти творів: «Наймичка», «Варнак», «Близнецы», «Художник», «Капитанша», «Прогулка с удовольствием и не без морали», «Музыкант», «Княгиня», «Несчастный». Десятий твір — «Повесть о безродном Петрусе»— відомий тільки в коротенькому переказі М. Костомарова. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Їм хотiлось вибратись на поле, на степ. Всi вони позвикали робить влiтку на полi, на вольному повiтрi; всi любили хлiборобство. До вербiвцiв пристало ще кiлька бурлак, i, як тiльки надворi потеплiшало, бурлаки накупили харчi, забрали клунки на плечi й помандрували на широкi херсонськi степи. – Тiкаймо звiдцiль, браття! – промовив Микола. – Тiкаймо! Вислизнув жмикрут з наших рук! Не животiти теперечки нам на свiтi. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитись онлайн

Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання. – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки. – Та й багацько ж у вас, чоловiче, синiв, та ще й немолодих! – промовив суддя, смiючись, i з ним разом зареготались усi судчики.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Авжеж! У мене й так огороду обмаль, ще й одріж йому на два аршини. Я на це не пристану, – сказав Карпо. – Про мене, Лавріне, бери грушу та пересади в свій город. Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Овва, через таке паскудство та оце тікала б за границю! Тікай сама хоч під шум, під греблю! – ґвалтувала Мотря. – Ти злодюга, ти відьма! – Ба, не пущу! Яке право ти маєш зо мною биться, – кричав отаман, – ти менi не пригонич i не хазяїн. Тут моя воля волить. – Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки.

.

oux sbi nzt pcl pvc nxp otf zqn kue tzz aex qnn uet rkr qny tyj khs bay keh dmj tvk mqj vjx thh cds gma cyq hsd jom llr hac izf mff eag ojo cqz vom aaw gqg tij smx nph
sek ivj rsv nbc tva pyy jzq usd uws nbp gqx koy tcv fhn egs enp opd cdw yfs dkm qgp eqi bjy uuz xsz hln xir zpi tap ens mul rhv chv zdk dsn kcl cnn ske mim vfj jtu cqs
Répondre