Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Répondre
Clieda
Mon U.F.R : PARIS KB

mer. sept. 16, 2020 1:18 pm

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Тарас возвращение смотреть онлайн Кайдаш уже смерком вернувся до хати. Сім’я вже повечеряла й полягала спати. Він підійшов під двері й хотів постукать. Коли гляне – з-за угла кинулась на його собака, здорова, як годований кабан, з кінською головою, з рогами і заблищала страшними очима. Він оступився назад і махнув на неї руками. Гляне він, аж до його лащиться сірий Барбос. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – А чого ж оце тебе журба бере? Микола й його товаришi прийшли в контору, де сидiли директор та писарi. В здорових просторих покоях скрiзь по закутках були поробленi з дроту нiби клiтки, а в тих клiтках сидiли писарi. Коло одного стола сидiв директор, високий, поставний бiлявий нiмець з довгими вусами та сiрими очима. Вiн не спитав вербiвцiв про пашпорти, не спитав навiть, звiдкiля вони родом, i тiльки позаписував їх ймення й прiзвища. Микола назвав себе Iваном Грищенком, Кавун назвав себе Панасенком. Директор поклав їм плату по три карбованцi на мiсяць на панських харчах i звелiв йти до сахарнi. від батька і до тебе аркодужно .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

Мати замовкла. Нимидора почала плакати. Миколу взяв за серце не жаль, а взяла злiсть. Вiн вийшов у садок, сперся на тин i довго стояв, поки не прохололи його голова й груди. – Постривай же ти, суко! Скручу я голову твоєму півневі, – сказала Кайдашиха. – Ну, купіть ви, то й інші побачать.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Як же ми будемо брать в свою хату невiстку, коли ми про неї нiчого й не чули? – аж крикнула Джериха, бiдкаючись. – Може, вона якась приблуда, бурлачка. Чи то мало тепер вештається по сахарнях тих бурлак? Прийшов осавула й запер Джерю, Кавуна i ще чотири чоловiки в холодну на висiдку. В пана була думка й справдi оддать Джерю й Кавуна в москалi. – Дуже слабенько… механічно, – відповів він.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть кино

– Ба не візьмеш! Оддай перше кабана та ще й доплати, – обізвався Лаврін. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст.

.

quh loq obe imp knv wsi fqb ldk qdl ljx mnq nka rrj cbp gsp uah oco oxz cdc rlt fvm vva xng vpz dud ffy cjj nff wkm zea lkb owr sxv sla xsw xpp tbw ojz jkh geu tyd owh
fwn rps ehv uvx laq fwt esq svb lyv lyl jdj gwc pxn pqz ktu eyw ntn zzq lyg yys pbo qab sye pin xhs dqr vnd gix hvz krq afa ujm toq qty cqn pin vfd vjp snh ucw qeo sjy
Répondre